Novinky z rakovnické radnice - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 15. prosinec 2019 | Svátek má Radana a Radan

UZAVÍRKY

| Senomaty 7.11.-31.12.2019

Zpravodajství

Zpravodajský servis

iSEZNAM Rakovnicka

Pamětihodnosti

Paměť regionu

Odkazy

Archiv zpráv

Nejčtenější články
Další články z rubriky

Novinky z rakovnické radnice

Společnost

Kamery pro městskou policii | Rekonstrukce MŠ Klicperova | Nasvícení přechodu pro chodce | Oprava střešní krytiny radnice | Hledá se varhaník

Datum 29. 03. 2019 Autor Rakovnicko

Novinky z rakovnické radnice
Kamery pro městskou policii
Rada města rozhodla zahájit dynamický nákupní systém na veřejnou zakázku „Kamery pro Městskou policii Rakovník“. Tento systém umožňuje operativně pořizovat běžné zboží, v našem případě kamery a příslušenství nezbytné k jejich montáži, zprovoznění a integraci do Městského Kamerového Dohlížecího Systému, v průběhu trvání DNS (tj. 4 roky). Zároveň je možné upravovat požadavky v souladu s vývojem technologií. V současné době tvoří MKDS celkem 29 kamerových bodů (48 pevných kamer, 6 pohyblivých kamer). Kamerový systém bude rozšířen o nový bod na budově katastru nemovitostí. Výhledově jsou plánovány výměny kamerových bodů na náměstí, v ul. Trojanova a v ul. Palackého.
 
Rekonstrukci sociálního zařízení pro MŠ Klicperova má zhotovitele
Rada města uzavřela smlouvu o dílo s B + P Hájek stavba s.r.o., Rakovník, jejímž předmětem je rekonstrukce sociálního zařízení, šaten a kuchyněk v Mateřské škole Klicperova, čp. 1904, Rakovník, za cenu 1 525 859,53 Kč vč. DPH. Termín této akce je plánován od 3. 6. 2019 do 23. 8. 2019. Jedná se o poslední rekonstrukci sociálního zařízení mateřských škol v majetku města.
 
Nasvícení přechodu pro chodce v ulici Plzeňská u Alberta
Na konci minulého roku bylo avizované nasvícení přechodu pro chodce v ulici Plzeňská u Alberta. Rada města na poslední radě rozhodla na základě předložené cenové nabídky objednat u Pavla Srpa, Rakovník, negativní nasvícení tohoto přechodu za cenu 130 969,86 Kč vč. DPH. Tento rok je prozatím v plánu také nasvícení tří přechodů ve Vladislavově ulici.
 
Oprava střešní krytiny radnice má zhotovitele
Výměnu střešní krytiny radnice Husovo nám. 29 v Rakovníku za cenu 1 057 683,99,- Kč vč. DPH a Husovo nám. 30 v Rakovníku za cenu 1 343 931,27 Kč vč. DPH provede Jiří Polukoška, Podbořany. Stávající střešní krytina bude nahrazena novou z pálených tašek bobrovek, kladených ve dvojité vazbě, dále bude provedena výměna střešních latí a částečná oprava krovu.
 
Hledá se varhaník
Městský úřad Rakovník hledá hudebníka hrajícího na elektrické varhany pro konání slavnostních svatebních obřadů. Více informací poskytne zájemcům matrikářka Hana Picková, tel. č. 313 259 102, 313 259 112, email: hpickova@murako.cz nebo mhulkova@murako.cz.
 
 
Zdroj: Jiří Cafourek, tiskový mluvčí
mobil: 727 957 662, 313 259 173
e-mail: jcafourek@murako.cz

Diskuze k článku Novinky z rakovnické radnice

Přidat komentář

Vaše jméno: Váš email:

Text komentáře:

Kolik je na jedné ruce prstů? Kontrolná otázka

Žádné komentáře Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.