Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 18. září 2018 | Svátek má Kryštof

Dopravní omezení

| Trvá úplná uzavírka silnice č. II/229 z důvodu opravy mostu ve Všesulově. Termín uzavírky je od 23. 7. 2018 do 17. 12. 2018.

Zpravodajství

Zpravodajský servis

iSEZNAM Rakovnicka

Pamětihodnosti

Paměť regionu

Odkazy

Archiv zpráv

Nejčtenější články
Další články z rubriky

Novoroční ohňostroj v Rakovníku

Video z Rakovnicka

Rakovník / 1. ledna 2010 se uskutečnil novoroční ohňostroj na autobusovém nádraží v Rakovníku

Datum 02. 01. 2010 Autor Rakovnicko

Novoroční ohňostroj v Rakovníku

Novoroční ohňostroj v Rakovníku navštívilo až několik tisíc lidí. Autobusové nádraží, stejně jako silnice k vlakovému nádraží byla plná lidí a aut. Na místě bylo několik hlídek policie a o bezpečnost se starala vozidla HZS. Na místo se prakticky nedalo dojet autem. Kolony vozidel byly od Dopravního úřadu - odbočky na autobusové nádraží až k přehraženému vymezenému prostoru u samotného ohňostroje. Zaplněna byla prakticky všechna přilehlá parkoviště a prostory u nádraží, ale také parkoviště u obchodního centra Billa a také parkoviště u autobusového nádraží a u plaveckého bazénu.
 

Ohňostroj započal ve chvíli, kdy byly vypnuty pouliční světla, což lidé přivítali velkými ovacemi. Trval přibližně 10 minut a byl ozvučen. Na obloze se střídaly fontány s rotujícími světlicemi, světlice byly barevné a plynule navazovaly na hudební doprovod. Hudební doprovod pocházel z velkofilmu Eragon a poté zazněla hudba z filmu Piráti z Karibiku. Ohňostroj byl s ohledem na počasí velmi podařený a diváci, ale také především děti, odměnili celou show velkým závěrečným potleskem. Poté se návštěvníci akce v klidu rozešli do svých domovů nebo dále slavit. V centru Rakovníka tak byl v tuto dobu nebývalý provoz, jako kdyby se jednalo o běžný pracovní den. V částech města se ještě ozývaly dozvuky petard a menších ohňostrojů, které lidem zbyly ze silvestrovských oslav. Celá akce se obešla bez zranění a tak se můžeme těšit na nějakou podobnou akci, konanou pro veřejnost v Rakovníku.

 
Video na YoutubeDalší videa z Rakovnicka:
Loading...


Diskuze k článku Novoroční ohňostroj v Rakovníku

Přidat komentář

Vaše jméno: Váš email:

Text komentáře:

Kolik je na jedné ruce prstů? Kontrolná otázka

Žádné komentáře Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.