Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 23. září 2018 | Svátek má Berta

Dopravní omezení

| Trvá úplná uzavírka silnice č. II/229 z důvodu opravy mostu ve Všesulově. Termín uzavírky je od 23. 7. 2018 do 17. 12. 2018.

Zpravodajství

Zpravodajský servis

iSEZNAM Rakovnicka

Pamětihodnosti

Paměť regionu

Odkazy

Archiv zpráv

Nejčtenější články
Další články z rubriky

Velikonoční jarmark na farmě Hedecko

Kultura

Břežany - Hedecko / V sobotu 4. dubna 2015 navštivte od 13 hodin tradiční Velikonoční jarmark na farmě Hedecko. Co si pro návštěvníky letos organizátoři připravili, programový plakát a další informace o připravované akci najdete v článku.

Datum 27. 03. 2015 Autor Rakovnicko

Velikonoční jarmark na farmě Hedecko
V sobotu 4. dubna 2015 pořádáme od 13 hodin Velikonoční jarmark na farmě Hedecko. Letos jsme pro Vás připravili bohatý a pestrý program: Pletení velikonočních pomlázek - Výroba domácího másla, ochutnávka tvarohu, sýrů a chleba - Cukrářské výrobky a sladkosti - Ovoce, zelenina, přírodní mošty - Uzenářské výrobky - Keramika do domu i zahrady - Velikonoční kraslice, ozdoby, perníčky - Ruční práce, malování, zdobení a pletení - Dřevěné hračky - Občerstvení.
 
Velikonoční odpoledne je zaměřeno na řemesla, velikonoční tradice, regionální zemědělské a řemeslné výrobky z rakovnického a kralovického regionu.

Přijďte podpořit regionální výrobce, zemědělce a řemeslníky, přijďte strávit příjemné velikonoční odpoledne na farmu Hedecko!

PROGRAMOVÁ PLAKÁT

Diskuze k článku Velikonoční jarmark na farmě Hedecko

Přidat komentář

Vaše jméno: Váš email:

Text komentáře:

Kolik je na jedné ruce prstů? Kontrolná otázka

Žádné komentáře Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.