Všeobecné podmínky inzerce - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 14. červenec 2024 | Svátek má Karolína

Navštivte

| BŘEŽANSKÁ POUŤ 2024 | Sobota - Neděle 13. - 14. 7. 2024 od 15.00 hodin | Náves u Špejcharu Břežany u Rakovníka


Všeobecné podmínky inzerce

- Důležité upozornění ohledně omezení inzerce  !

SMS PLATEBNÍ BRÁNA A SLUŽBY PAYPAL JSOU POZASTAVENY !!!


Všeobecné podmínky použití webových stránek Rakovnicko.cz

Provozovatelem portálu Rakovnicko.cz je Michal Elznic - ELZA DESIGN, IČ: 706 465 03.

Služby poskytované uživatelům Rakovnicko.cz jsou poskytovány zadarmo*). Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za obsah uveřejněných inzerátů a dat.

Uživatel se zavazuje, že jím přidaný inzerát v sekci INZERCE nebo obsah (článek) v sekci ZPRAVODAJSTVÍ
 je v souladu s dobrými mravy a neporušuje platné zákony a předpisy České republiky. V případě porušování tohoto pravidla je právně zodpovědným zadavatel těchto dat.

Provozovatel nenese zodpovědnost za obchodní transakce uskutečněné prostřednictvím portálu Rakovnicko.cz. Provozovatel zastává pouze úlohu zprostředkovatele.

Je zakázané duplicitní zveřejňování stejných inzerátů ve dvou a více kategoriích*). Výjimkou je placená inzerce dohodnutá se zprostředkovatelem. V případě, že uživatel vloží inzerát do nesprávné kategorie, doporučujeme inzerát editovat (opravit), případně kontaktovat provozovatele - zprostředkovatele. Inzeráty pište s českou diakritikou. Inzerce stejného nebo podobného obsahu nebude zveřejňována vícekrát za jedno stejné inzertní období, komerční promo inzerce bude zveřejněna pouze jednou.

Provozovatel si vyhrazuje právo použít e-mailovou adresu uživatele využívajícího služby Rakovnicko.cz (zejména se jedná o službu informační servis pro registrované uživatele) pro informační účely v souvislosti s aktivitami provozovatele. Uživatel svojí registrací na webových stránkách Rakovnicko.cz je obeznámen s těmito podmínkami a souhlasí s použitím e-mailové adresy na uvedené účely.

Zadavatel inzerce si je vědomý, že osobní údaje - jméno, telefonní číslo a jiné kontaktní údaje jsou zveřejněny a může tak dojít k jejich zneužití. Provozovatel  v této souvislosti nezveřejňuje e-mailové adresy, čímž chrání poštovní schránky uživatelů před rozesíláním nevyžádaných zpráv a spamů.

Provozovatel nezodpovídá za případné škody způsobené uživatelem ač přímo či nepřímo třetím osobám, které vznikly v souvislosti s používáním služeb na portálu Rakovnicko.cz.

Provozovatel portálu Rakovnicko.cz neodpovídá za obsah inzerce a článků! Zveřejněním nezákonných, lživých či nepravdivých skutečností se zadavatel inzerátu či článku vystavuje postihu příslušných orgánů a oprávněných či dotčených osob a takové příspěvky budou neprodleně smazány či nahlášeny orgánům činným v trestím řízení!UPOZORNĚNÍ:

Vložení inzerátu do sekcí Práce, Reality, Nemovitosti, Finance, Pojištění, Flirt, Sex, Erotické zboží, Léčiva, Byliny a čaje podléhá schválení administrátorem! Uvedené sekce podléhají zvláštnímu režimu v rámci obchodního zákona, platných zákonů ČR, morálky, etiky apod.. V některých případech může  před zveřejněním obchodní anebo komerční inzerce následovat individuální nabídka komerčních placených služeb provozovatele. Inzerce a příspěvky v sekci Hudba, Kultura či Fotogalerie podléhají autorskému zákonu ČR!

Příspěvky odporující dobrým mravům, zákonu ČR a neuhrazená komerční (placená) inzerce nebudou zveřejněny nebo budou ihned po zjištění a kontrole ze strany provozovatele smazány!


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Inzerce typu perfektní job, domácí práce z PC, internetu, e-mailu, zdravá výživa, účinný lék na přebytečné kilogramy, rychlé půjčky, práce v zahraničí, v nočních klubech apod., již nebude ZDARMA zveřejňována!

*) Výjimkou jsou - TOP BOX inzerce (zvýrazněný placený inzerát v horní části výpisu inzerce) a komerční placená inzerce, grafická a textová reklamní inzerce uzavřená na základě smlouvy mezi zadavatelem a provozovatelem - viz. kompletní CENÍK PLACENÝCH SLUŽEB.
TOP BOX inzerce (okamžité zvýraznění inzerátu) /// SMS PLATEBNÍ BRÁNA A SLUŽBY PAYPAL JSOU POZASTAVENY !!! ///

Uživatel, který uhradí cenu služby Top Box, automaticky zveřejní inzerát v TOP BOX inzerci v horní části stránky Inzerce nad ostatními inzeráty. TOP inzerát bude zveřejněný v TOP BOX inzerci po dobu, kterou si uživatel zvolí při objednávce. Maximální počet inzerátů jednotlivých uživatelů v TOP BOX inzerci je 10, přičemž všechny inzeráty náhodně rotují a zobrazují tak střídavě svoje pozice. Po uplynutí stanovené předplacené doby bude inzerát z TOP BOX inzerce automaticky stažený, jeho běžné zveřejnění na stránce však pokračuje dále.

Provozovatel nezodpovídá za případné výpadky ve službě TOP BOX inzerce.

Provozovatel nezodpovídá za případné zneužití osobních údajů v případě útoku na portál třetí osobou.

Podmínky jsou platné od 1. ledna 2019, a to až do jejich změny či odvolání.

Provozovatel si vyhrazuje právo Všeobecné podmínky kdykoliv a bez předchozího upozornění změnit.