TOP BOX inzerce - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 23. květen 2024 | Svátek má Vladimír


TOP BOX inzerce

TOP BOX inzerce

SMS PLATEBNÍ BRÁNA A SLUŽBY PAYPAL JSOU POZASTAVENY - NEFUNKČNÍ !!!

"Platba je možná pouze převodem"


TOP INZERÁT

Přihlášený uživatel může prostřednictvím služby TOP BOX inzerce podat placený TOP inzerát (viz přiložený obrázek č.1). 

TOP BOX Inzerce je placenou službouSMS PLATEBNÍ BRÁNA A SLUŽBY PAYPAL JSOU POZASTAVENY !!! - "Platba je možná jen převodem na účet 182543873/0600.

TOP inzerát je zvýrazněný inzerát umístěný nad výpisy inzerátů v TOP Boxu. TOP inzerát náhodně rotuje ve všech kategoriích inzerce po celou dobu předplacené služby. Po ukončení placeného období se inzerát i nadále zobrazuje v kategorii a po dobu trvání jeho platnosti vybrané při vložení uživatelem.

TOP inzerát lze podat na období: 1, 2, 3, 6 a 12 měsíců (bezhotovostní úhrada převodem na účet). Každému registrovanému uživateli automaticky vystavujeme daňový doklad za poskytnuté služby v elektronické podobě. 

JAK PODAT TOP INZERÁT ?
Po vložení Vašeho inzerátu se Váš inzerát zobrazí v inzertním portále Rakovnicko v kategorii, kterou jste zvolili. U Vašeho inzerátu najdete odkaz "Placená inzerce", kliknutím na tento odkaz se Vám zobrazí Váš inzerát a pod ním následují instrukce k podání placeného inzerátu (v pravé části další instrukce pro platby převodem). (viz přiložený obrázek č. 2)

Placená inzerce - jediný způsob úhrady:

  • Platba převodem na účet č. 182543873/0600 - nabídka ve Vašem uživatelském menu

Fotogalerie k článku TOP BOX inzerce

TOP BOX inzerce