Ceny v soutěži - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 23. duben 2024 | Svátek má Vojtěch


Ceny v soutěži

Ceny v soutěži

 
1) V průběhu každého základního kola Soutěže bude na internetových stránkách http://www.rakovnicko.cz/fotogalerie probíhat hodnocení soutěžních fotografií návštěvníky těchto stránek. Tři (3) soutěžící, jejichž fotografie získají nejlepší hodnocení, se stanou výherci "Fotografie měsíce" Rakovnicko.cz - základního kola Soutěže a získají tyto ceny: 
 
- 1. místo - poukaz na vlastní fotoknihu ROSSMANN / tričko Rakovnicko.cz
- 2. a 3. místo - tričko Rakovnicko.cz, drobné ceny pořadatele 
 
2) Do finálového kola Soutěže "Fotografie roku" Rakovnicko.cz budou zařazeny všechny fotografie, které se umístily na 1. místě základních kol Soutěže. Tyto fotografie bude opět možné shlédnout a hodnotit na internetových stránkách http://www.rakovnicko.cz/galerie. Tři (3) soutěžící, jejichž fotografie získají nejlepší hodnocení a budou splněny podmínky této soutěže, se stanou výherci  Soutěže "Fotografie roku" a získají tyto ceny: 
 
- 1. místo - digitální fotoaparát Olympus MJU-5000 a poukaz na vlastní knihu ROSSMANN 
- 2. a 3. místo - poukaz na vlastní fotoknihu ROSSMANN /  tričko Rakovnicko.cz / drobné ceny pořadatele


pozn.:
Provozovatel Fotogalerie Rakovnicko.cz si vyhrazuje právo kdykoliv změnit podmínky soutěží.
Na výhry v soutěžích pořádaných provozovatelem Fotogalerie Rakovnicko.cz nevzniká účastníkovi soutěže žádný právní nárok.
Ze soutěže o ceny jsou počínaje dnem 1.10.2009 vyloučeny příspěvky osob blízkých, stejně jako provozovatele a administrátorů portálu Rakovnicko.cz