Podmínky pro užívání portálu www.Rakovnicko.cz - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 23. duben 2024 | Svátek má Vojtěch


Podmínky pro užívání portálu www.Rakovnicko.cz

    
     Podmínky provozu upravují vztahy mezi uživatelem a provozovatelem portálu www.Rakovnicko.cz. Provozovatel neodpovídá za jakékoli porušení práva umístěním obrázku, či fotografie na portálu www.Rakovnicko.cz. Je zakázáno umisťovat ve Fotogalerii obrázky, či fotografie, které jakýmkoli způsobem snižují lidskou důstojnost, porušují jakákoli práva na ochranu osobnosti, autorská práva a jakákoli jiná práva třetích osob, obrázky či fotografie obsahující erotické prvky, obrázky či fotografie zobrazující, nebo podněcující k násilí, nebo k jakékoli jiné protiprávní činnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit kteroukoli z fotografií, či obrázků z portálu www.Rakovnicko.cz v případě, že zjistí, že obsahem, popřípadě umístěním na www.Rakovnicko.cz dochází k porušování právních předpisů, nebo podmínek pro užívání služby. Provozovatel může na základě velmi vážných porušení podmínek užívání služeb portálu Rakovnicko.cz zrušit a blokovat registrovaného uživatele, případně v porušení práv a zákona ČR předat důvěrné informace o uživateli orgánům činným v trestním řízení. Uživatel odpovídá jak za obsah obrázku, či fotografie, tak za to, že její umístění na portálu www.Rakovnicko.cz je v souladu s těmito podmínkami. Uživatel je srozuměn s tím, že provozovatel může k jeho příspěvkům připojovat reklamu a sponzorské vzkazy.
 
 
VKLÁDÁNÍ A TVORBA FOTOGALERIÍ Rakovnicko.cz
 
Vytvořte si až 3 vlastní fotogalerie!
Registrovaný uživatel Rakovnicko.cz může vkládat libovolný počet autorských fotografií*) do každé z pevně stanovených kategorií na portálu Rakovnicko.cz (Současnost - Historie a památky - Příroda, nebo dle lokality). Tyto fotogalerie náhodně rotují na titulní straně portálu Rakovnicko.cz.
 
anebo
 
Registrovaný uživatel Rakovnicko.cz může vytvořit až 3 vlastní fotogalerie s názvem dle vlastního uvážení (kategorie - Moje fotogalerie) a do těchto svých fotogalerií může umístit libovolný počet fotografií*). Obsah vlastních fotogalerií náhodně rotuje na titulní straně portálu Rakovnicko.cz a dále je lze najít na FOTOGALERII RAKOVNICKO.CZ umístěné v levém menu podle data vložení (seznam fotogalerií).
 
Fotografie uživatele Rakovnicko.cz podléhají kontrole (viz výše uvedený odstavec Podmínek provozu) a jsou automaticky upravovány na požadovaný rozměr a jeho náhled, včetně možnosti umístění popisky. Povolené jsou tyto grafické formáty: "JPG". Maximální velikost vkládané fotografie nesmí přesáhnout 8 MB a pro správné zobrazení doporučujeme max. rozlišení obrázku 600 x 400 pixelů)
 
Fotografie uživatele Rakovnicko.cz se automaticky účastní soutěží "Foto měsíce" Rakovnicko.cz a "Foto roku" Rakovnicko.cz, podmínky soutěží, seznam soutěžních cen, jednotlivých výherců (včetně archivu a žebříčků) naleznete na internetových stránkách www.rakovnicko.cz/fotogalerie (FOTOGALERIE RAKOVNICKO.CZ).
 
*) Provozovatel Fotogalerie Rakovnicko.cz v žádném případě neručí za ztrátu, poškození nebo zneužití dat registrovaného uživatele, způsobené výpadkem služeb, technickou poruchou, poškozením či zneužitím třetí strany apod.. 
Fotogalerie Rakovnicko.cz není určena k zálohování dat nebo jako úložný prostor! Berte, prosím, tuto důležitou informaci na vědomí. Děkujeme.
 
V případě jakéhokoliv problému s funkčností Fotogalerie Rakovnicko.cz a vkládáním fotografií nás kontaktujte na info(zavináč)rakovnicko.cz.
 
Děkujeme vám
Vaše Rakovnicko.cz