STOPRO BEK - Krupá u Rakovníka - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 28. únor 2024 | Svátek má Lumír

* pf 2024 *

| Přejeme vám hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce !


STOPRO BEK - Krupá u Rakovníka

Představujeme Vám

Krupá u Rakovníka / Představujeme Vám obchodní firmu STOPRO BEK s.r.o. Krupá u Rakovníka, zabývající se kompletními dodávkami střešních systémů.

Datum 12. 04. 2010 Autor Michal Elznic

STOPRO BEK - Krupá u Rakovníka
Zeptali jsme se Jarmily Fabiškové, majitelky firmy STOPRO BEK, s.r.o., Krupá u Rakovníka, zabývající se dodávkami kompletních střešních systémů:

Paní Fabišková, mohla byste nám přiblížit začátky Vašeho podnikání? Jak jste se vlastně dostala k podnikání a stala se úspěšnou podnikatelkou?
V době, kdy mi končila mateřská dovolená s mým druhým synem - v roce 2000, jsem začala shánět práci, kde bych byla schopna skloubit dohromady jak pracovní povinnosti, tak péči o dvě děti, jejich vyzvedávání z vesnické školky a to vše s bydlištěm v malé vesničce vzdálené víc než dvacet kilometrů od jakéhokoli města. Přihlásila jsem se na konkurs uveřejněný v Raportu, kde firma zabývající se stavebnictvím hledala zakázkářku a po dvou kolech výběrového řízení jsem tuto práci dostala ...

Firma STOPRO BEK úspěšně působí v rakovnickém regionu a okolí již několik let. Můžete nám sdělit pár slov o historii Vaší společnosti?
Jak jsem již zmínila, v roce 2000 se rozhodli zástupci několika firem zřídit v regionu středozápadních Čech další pobočku "speciálky na střechu" a tak vzniklo Sdružení fyzických osob Střechy 3000 v Kněževsi, kam jsem nastoupila jako zakázkářka na živnostenský list. V dalším roce se firma přestěhovala do Krupé, změnilo se personální obsazení a název firmy a vzniklo známé STOPRO Krupá - kompletní střešní systémy, takřka v té podobě, v které ho znáte dnes. 

Vaším oborem činnosti je stavebnictví, konkrétně kompletní dodávky střešních systémů a prací. Na jaké služby a činnosti se v současné době nejvíce zaměřujete?
Snažíme se držet svého původního zámeru: Speciálka na střechy, tzn., že jsme čistě obchodní firma, která se zabývá prodejem střech, střešních doplňků, řeziva pro střechy, klempířských prvků a plechů v tabulích a ve svitcích, střešních oken, tepelné izolace....prostě vše, co pro svoji šikmou i rovnou střechu potřebujete, najdete u nás. A pokud máte zájem o dodávku i s prací, doporučíme Vám některého s našich odběratelů - pokrývačů.

Je pro Vás klíčové Vaše oblastní, regionální zaměření anebo nabízíte své služby zákazníkům také z jiných oblastí České republiky?
Snažíme se oslovit zákazníky zejména v našem regionu, tzn. na Rakovnicku a Kladensku, ale neodmítneme samozřejmě žádného zákazníka.

Jaké jsou Vaše aktuální nabídky, které by mohli zajímat Vaše zákazníky a klienty v současné době?
Podzim - to jsou žně pro střechaře! A tomu odpovídají i slevové akce na většinu krytin, zejména tašek. V tuto chvíli se dají za bezkonkurenční cenu nakoupit vybrané tašky pálené a to za pouhých Kč 149,--/m2 bez DPH. Ale pozor...sleva platí jen do vyprodání zásob.
 
Jaká je podle Vás ideální reklama? Prezentujete se v médiích, využíváte služeb reklamních a mediálních společností? Co podle Vás nejvíce osloví Vaše zákazníky a klienty z Vašeho pohledu?
Reklama je velmi důležitá. Prvořadá reklama je spokojený zákazník, protože  když je nakupující spokojen, doporučí vás svým kamarádům a známým a to je pro obchod to nejlepší. Co se týče klasické reklamy, prezentujeme se v médiích - v regionálním tisku a  rádiu, ale i letáky vkládanými do poštovních schránek, zveřejněnými reklamními cedulemi, reklamou na autech i zveřejněnou reklamou naší firmy na námi sponzorovaných sportovních i kulturních akcích. Samozřejmá je reklama na internetu.  A k tomu využíváme odborníky v daném oboru - reklamní agentury. A co nejvíc osloví zákazníky? To se rok od roku mění. Jen kladné doporučení funguje stále.

Co Vás nejvíce trápí na podnikání v Čechách?
...na podnikání v Čechách mě nejvíc trápí, že za odvedené daně státu nemáme funkční podmínky pro vlastní fungování, konkrétně alespoň jasný právní řád.

Co byste sdělila začínajícím podnikatelům, čeho se obávat, na co si dát pozor, případně jaké má podnikání výhody - nevýhody z Vašeho pohledu?
Začínajícím podnikatelům? Určitě bych je neděsila dopředu čeho se obávat :-) stačí, co přinese samotné podnikání. A jinak: dobré lidi kolem sebe, pevné nervy, jasnou hlavu, optimistický přístup, konkrétní propracovanou představu a učit se a učit se a učit se. Možná to zní idealisticky, ale z poctivé práce se dá dobře žít, i když z ní ještě nikdy nikdo nezbohatl. Ať nečekají vzdušné zámky, spíš spoustu dřiny na svém vlastním písečku. A výhody a nevýhody? Sám sobě šéfem :-)

Podporujete aktivně kulturně-společenský život na Rakovnicku?
Snažíme se v rámci možností podporovat dobrou věc, kdy jsou lidé ochotni něco poctivého dělat. A je jedno jestli je to nohejbalový turnaj nebo obnova místní knihovny, organizování koncertů nebo oprava dětského hřiště. Rádi pomůžeme tam, kde nechybí lidská práce a chuť, ale kde chybí finanční prostředky.

Děkujeme Vám a přejeme Vám hodně úspěchů nejen ve Vašem pracovním životě.
 


Firmu STOPRO BEK, s.r.o., můžete kontaktovat v pracovní dny denně od 7.00  do 16.00 hodin v areálu provozovny v Krupé u Rakovníka.

Adresa:
STOPRO BEK, s.r.o., Krupá u Rakovníka (areál u karlovarské silnice)
telefon: +420 313 575 095
e-mail: info@stoprobek.cz
web: http://www.stoprobek.cz

Další informace: Zápis firmy STOPRO BEK v Katalogu firem a služeb na Rakovnicku