Služby pro podnikatele - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 25. červen 2024 | Svátek má Ivan


Služby pro podnikatele

Služby pro podnikatele
Vážení návštěvníci !
Obsahem těchto stránek je souhrn všech základních informací nejen pro začínající podnikatele. V Katalogu firema a služeb a v tomto Podnikatelském servisu najdete nejen souhrn informací ze světa podnikání, služeb a možností, ale také zajímavé články a zprávy z oboru podnikání, základní představení regionálních podnikatelů a společností, základní odkazy na důležité - potřebné státní instituce a úřady, postupy, co a jak s nimi řešit, a podobně. Pokud máte otázky související s podnikáním nebo Vám není něco jasné, obracejte se na nás. Rádi Vám poradíme, pomůžeme. Slouží k tomu "Komentáře" pod jednotlivými příspěvky anebo otevřené Diskusní fórum "mojeRakovnicko". Děkujeme a věříme, že pro Vás budou tyto stránky přínosem.

Podnikatelský servis (viz menu nalevo)
  • slouží začínajícím podnikatelům k orientaci v problematice zahájení podnikání (návody, kam zajít, co udělat, přerušení podnikání, zrušení živnosti apod. krok za krokem) - viz. navštivte rozsáhlé a podrobné téma ZAČÍNÁME PODNIKAT, které jsme pro Vás připravili
  • slouží podnikatelům a firmám k informovanosti o podnikání v regionu a okolí - viz podnikatelská sekce ZPRAVODAJSTVÍ
  • profily firem a podnikatelů, jejich aktuálních nabídek služeb a výrobků najdete v sekci PŘEDSTAVUJEME VÁM
  • obsahuje všechny důležité odkazy na státní instituce a úřady, se kterými se podnikatel setkává a způsob, co a jak má udělat, návody k vyplnění formulářů, apod.
  • obsahuje přímé odkazy na regionální instituce (komory, podnikatelská centra apod.), která poskytují profesonální servis pro podnikatele v regionu Rakovnicko
  • KATALOG FIREM A SLUŽEB - co nabízíme?
  • Zápis do Katalogu firem a služeb - podrobný postup, jak vložit zápis do Katalogu firem a služeb Rakovnicko.cz, jak svůj zápis upravovat, editovat anebo zrušit ve svém vlastním uživatelském menu, včetně uvedení podmínek užívání, postupu, návodů apod.
  • mojeRakovnicko - Nápověda - obsáhlé Diskusní fórum mojeRAKOVNICKO, které obsahuje podrobně rozdělené a tématicky roztříděné návody, postupy a informace související s užíváním služeb KATALOGU FIREM, Podnikatelského servisu portálu Rakovnicko.cz. Do tohoto diskusního fóra lze psát návštěvnické příspěvky.
Děkujeme Vám a věříme, že bude tento základní souhrn informací pro Vás přínosem nejen v podnikání, ale také v soukromém životě.
Team Rakovnicko

 


Chcete odebírat novinky - vybrané zprávy, informace a inzeráty na Váš e-mail?
Návod, jak postupovat, najdete ZDE.