AUTOSTOP, Rakovník - partner pro vozy Hyundai - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 28. listopad 2023 | Svátek má René


AUTOSTOP, Rakovník - partner pro vozy Hyundai

Představujeme Vám

Rakovník / Představujeme Vám partnera pro vozy HYUNDAI, společnost AUTOSTOP, Rakovník, zabývající se prodejem nových vozů značky Hyundai.

Datum 24. 09. 2009 Autor Michal Elznic

AUTOSTOP, Rakovník - partner pro vozy Hyundai
Zeptali jsme se Jaroslava Fišera, majitele firmy AUTOSTOP, s.r.o., Rakovník a Jana Šubina, 
vedoucího prodeje nových vozů značky HYUNDAI na několik otázek.
 
Pane Fišere, můžete nám přiblížit začátky Vašeho podnikání? Jak jste se vlastně dostal k podnikání a stal se úspěšným podnikatelem?
Společnost Autostop Rakovník jsme v roce 1993 zakládali společně se synem Radkem. Vznikla vlastně zánikem servisní sítě bývalé Mototechny, která ve stávajícím areálu fungovala od roku 1973.  Na motoristickém poli máme dlouholeté zkušenosti a již od počátku jsou nosným programem služby motoristům, které jsme se snažili vyzvednout na špičkovou úroveň.
 
Firma AUTOSTOP Rakovník úspěšně působí v rakovnickém regionu a okolí již několik let. Můžete nám sdělit pár slov o historii Vaší společnosti?
Jako smluvní partner Škoda Auto a Hyundai Motor CZ se zabýváme prodejem kompletního sortimentu od automobilů Škoda všech variant a modelů přes záruční a pozáruční servis, karosářské a lakýrnické práce, prodej originálních dílů a příslušenství, až po provádění technických prohlídek a emisí. Provozujeme servisní zásahové voziidlo a odtahovou službu, která je k dispozici motoristům nepřetržitě 24 hodin denně.  Zaměřujeme se převážně na klienty z rakovnického regionu, ale našich služeb využívají i zákazníci z ostatních krajů a okolí Prahy.
 
Pane Šubino, vaším oborem činnosti je prodej a servis automobilů, konkrétní zaměření na prodej nových vozů značky Hyundai. Jaké nejprodávanější typy nových vozidel značky Hyundai nám můžete v současnosti představit?
Nejprodávanější značkou nových vozidel současnosti je automobil Hyundai i20. Jedná se o 3-dveřový model, jehož prodejní cena v základní výbavě činí 219.900,- Kč. Dalším oblíbeným a prodávaným automobilem je Hyundai i30 vyráběný v Nošovicích. Kromě základní verze můžeme zákazníkovi nabídnout také verzi v provedení kombi. Na pomyslném třetím žebříčku v prodejnosti je automobil Hyundai v provedení SUV, tedy Hyundai s označením iX55.
 
Můžete nám představit novinky od automobilové společnosti Hyundai, na které se mohou těšit zákazníci?
Ano, nástupcem známého Tucsonu bude model Hyundai iX 35, který by se měl začít prodávat od nového roku jak v provedení diesel, tak v benzinové úpravě. 
 
Mohou Vaši zákazníci před nákupem absolvovat předváděcí jízdu s některým z vozů značky Hyundai?
Samozřejmě, zákazník si může objednat předváděcí jízdu od všech typů vozidel značky Hyundai. Jedinou podmínkou je předchozí telefonická objednávka vzhledem k tomu, abychom mohli včas vozidlo na předváděcí jízdu pro zákazníka připravit. 
 
Zákazník si objedná automobil značky Hyudai, jaké jsou Vaše dodací lhůty?
Pokud je vozidlo na skladě, termín dodání je 14 dnů od objednávky. Pokud jde automobil do výroby, standardní dodací termín se pohybuje cca 4 měsíce.
 
Otázka pro oba, je pro Vás klíčové Vaše oblastní, regionální zaměření anebo nabízíte své služby zákazníkům také z jiných oblastí České republiky?
Samozřejmostí je poskytnout každému zákazníkovi dostatek informací pro správnou volbu při výběru nového vozu podle jeho představ a následně i maximální odbornou péči při servisu. O tom se může přesvědčit každý návštěvník Rakovníka. 
O kvalitě poskytovaných služeb Vás přesvědčí i to, že jsme držitelem certifikátu ISO 9001 a Zelené pečeti za ochranu životního prostředí. Jsme připraveni poskytnout kvalitní pomoc zákazníkům s osobními vozidly všech značek.
 
Pane Šubino, jaké jsou Vaše aktuální nabídky související s prodejem vozů značky Hyundai, které by mohli zajímat Vaše zákazníky a klienty v současné době?
Jak již jsem odpověděl v předchozí otázce, nejprodávanějšími dvěma typy vozidel značky Hyundai jsou automobily s označením Hyundai i20 a Hyundai i30. Obě verze má zákazník možnost si osobně prohlédnout v naší prodejně.
 
Pane Fišere, jaká je podle Vás ideální reklama? Prezentujete se v médiích, využíváte služeb reklamních a mediálních společností? Co podle Vás nejvíce osloví Vaše zákazníky a klienty z Vašeho pohledu?
Prezentujeme naši společnost především prostřednictvím regionálního tisku, ale využíváme také možnosti přiblížit se zákazníkovi prostřednictvím akčních nabídek, na které své stávající i potencionální klienty upozorňujeme akčními letáky a plakáty umístěnými v okresním městě a jeho okolí. Navštívit můžtee rovněž naši internetovou prezentaci na webové adrese http://www.autostop-rakovnik.cz.
 
Co Vás nejvíce trápí na podnikání v Čechách? 
V současné době nás (ale nejen nás) trápí stagnace automobilového průmyslu, který tvoří páteř české ekonomiky. Bohužel, je na tento obor navázáno velké množství dodavatelů, ale i subdodavatelů mimo automobilový průmysl. Pokud u přímých prodejců automobilů dochází ke zhoršení prodejů v době krize, pak subdodavatelé do automobilové branže zaznamenávají dvojnásobný propad celkových prodejů.
 
Podporujete aktivně kulturně-společenský život na Rakovnicku?
Ano, samozřejmě. Společnost se angažuje nejenom na motoristickém poli, ale přispívá na široké spektrum kulturních a společenských akcí. Všeobecně známá, a to nejen v rakovnickém regionu, je každoroční tradiční akce s názvem Rakovnický autosalon, kterou realizujeme formou spolupořadatele. Letošní ročník tomu bylo již po třinácté.
 
Děkujeme Vám za rozhovor a přejeme Vám hodně úspěchů nejen ve Vašem pracovním životě.
 
Firmu AUTOSTOP, s.r.o., můžete kontaktovat v pracovní dny denně od 8 do 17 hodin v areálu Na 
Spravedlnosti v Rakovníku.
 
 
Adresa:  AUTOSTOP, s.r.o., Na Spravedlnosti 1992, 26901 Rakovník (areál Na Spravedlnosti)
 
Vedoucí prodeje: Jan Šubin
Telefon: +420 317 070 654, ústředna +420 313 513 081-2
Mobilní telefon: +420 777 738 297
 
Další informace: KATALOG FIREM Rakovnicko.cz


FIRMA AUTOSTOP RAKOVNÍK JE OFICIÁLNÍM PARTNEREM PORTÁLU RAKOVNICKO.CZ

Fotogalerie k článku AUTOSTOP, Rakovník - partner pro vozy Hyundai

AUTOSTOP, Rakovník - partner pro vozy Hyundai AUTOSTOP, Rakovník - partner pro vozy Hyundai AUTOSTOP, Rakovník - partner pro vozy Hyundai