14. Rakovnický autosalon - Rakovnicko.cz

Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 3. červen 2023 | Svátek má Tamara

Změna vjezdů/výjezdů z náměstí v Rakovníku

| Při rekonstrukci ulice Palackého dojde od 11.4.2023 ke změnám - více v článku

14. Rakovnický autosalon

Vložit akci do kalendáře Vložit akci do kalendáře          Prohlížet akce:      « Srpen      Září      Říjen »

Datum konání akce 04. 09. 2010
Čas konání akce 4.-5.9.2010
Typ akce Kulturně-společenské akce
Místo konání Zimní stadion
Město / Obec Rakovník
Poznámka 14. ročník Rakovnického autosalonu. Dvoudenní výstava osobních a užitkových automobilů se uskuteční 4. a 5 září. Na co se mohou návštěvníci těšit, nám prozradil Jaroslav Fišer z firmy Autostop.

„Plocha zimního stadionu bude i letos zcela zaplněna novými vozy. Účast přislíbili tradiční vystavovatelé a prodejci značek Nissan, Peugeot, Renault, Kia, Ford, Suzuki, Hyundai a Škoda. Po dvou letech se vrací firma Amond, takže k vidění budou i vozy VW a Seat. Na své si přijdou i zájemci o motocykly, jízdní kola, nářadí, zahradní techniku a dokonce i kosmetiku,“ vyjmenovává Jaroslav Fišer. I letos pořadatelé doporučují návštěvníkům, aby si pečlivě uschovali vstupenky. Při závěrečném losování mohou vyhrát mimo jiné i letenky pro dvě osoby do evropských destinací dle vlastního výběru (Paříž, Londýn, Brusel, Madrid, Barcelona, Amsterdam, Helsinky, Řím). Cenu věnovala společnost Letuška.cz.
Na své si přijdou i malí návštěvníci, které kromě zdarma přístupného skákacího hradu a velkoplošné autodráhy čeká i výtvarná soutěž o ceny. „Letos nám nabídl spolupráci karikaturista Milan Kounovský. Takže kromě aut se budou kreslit i karikatury moderátorky Marcely Škábové, pořadatelů a dalších hostů, takže o legraci nebude nouzi,“ doplňuje za tým pořadatelů Pavel Sklenička z týdeníku Raport. Hlavními hvězdami dvoudenního hudebního a tanečního marathonu bude v sobotu Leona Šenková. „Podle mého názoru vůbec nejvýraznější zpěvačka loňské superstar přijede s kapelou a představí písničky z alba, které vyjde letos v září. V neděli vystoupí i super kapela Triniti, která hraje blues a soulový repertoár. Vedle špičkových hudebníků tu hraje na bicí rakovnický Pavel Fišar. Hudební program autosalonu vyvrcholí v neděli v 15 hodin. Vystoupí zpěvák roku 2009 Tomáš Klus. O mladém písničkáři se mezi hudební veřejností hovoří jako o nástupci Jarka Nohavici,“ těší se Pavel Sklenička.
Vstupné 0,- Kč
Kontakt na pořadatele
Telefon
E-mail
Odkaz na web / pozvánka, plakát / http://www.rakovnicko.cz/zpravodajstvi/aktuality-zpravy/kultura/919-rakovnicke-posviceni-2010.html