Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 23. září 2018 | Svátek má Berta

Dopravní omezení

| Trvá úplná uzavírka silnice č. II/229 z důvodu opravy mostu ve Všesulově. Termín uzavírky je od 23. 7. 2018 do 17. 12. 2018.

Zpravodajství

Zpravodajský servis

iSEZNAM Rakovnicka

Pamětihodnosti

Paměť regionu

Odkazy

Archiv zpráv

Nejčtenější články
Další články z rubriky

Šipkaři na Rakovnicku mají dva nové týmy

Sport

S koncem května skončila softovým šipkařům ligová sezóna, a tak celé léto může patřit řadě otevřených turnajů, v jejichž pořádání se šipkové týmy střídají.

Datum 02. 06. 2014 Autor Petra Dolanská

Šipkaři na Rakovnicku mají dva nové týmy
S koncem května skončila softovým šipkařům ligová sezóna, a tak celé léto může patřit řadě otevřených turnajů, v jejichž pořádání se šipkové týmy střídají. Na Rakovnicku dosud působily dva šipkové týmy, které, díky rozdělení do dvou různých hracích skupin, o sobě do letošního jara nevěděly.
 
Tým Globus DC Hřebečníky totiž dosud patřil do berounské skupiny (C.liga.A) šipkové ligy UŠO, kdežto tým Lišáci z Lišan má za sebou již několikátou hrací sezónu (C.liga.B). Díky svým výsledkům se v minulé sezóně pohyboval ve vyšší soutěži, ale protože se mu zde nedařilo, od září sestupuje zpět do C ligy.
 
Novinkou je vznik dvou nových týmů přímo v Rakovníku, které do ligy vstoupí pod názvem Maniac Darts Rakovník A a B. Vše závisí na tom, kolik družstev se přihlásí do příštího ročníku šipkařské ligy pořádané UŠO a je tedy možné, že od září se všichni výše jmenovaní sejdou ve společné skupině.
 
Šipkaři z Rakovnicka vzájemně poměřují své síly na otevřených seriálových turnajích Hřebečníky Open ve hře 501 DO nebo Bakalář Cup. Během letošního roku se Bakalář Cup rozšířil z Hřebečníků také do Tmaně, Zbečna a Rakovníka. Tyto turnaje poutají pozornost registrovaných i neregistrovaných hráčů se širokého okolí.
    
Pokud šipky hrajete a chcete zkusit účast v některém z otevřených turnajů, pak termíny a hrací místa najdete na FB profilu DC Globus.


Zdroj: Petra Dolanská
Foto: J. Kulhánek 


 

Fotogalerie k článku Šipkaři na Rakovnicku mají dva nové týmy

Šipkaři na Rakovnicku mají dva nové týmy

Diskuze k článku Šipkaři na Rakovnicku mají dva nové týmy

Přidat komentář

Vaše jméno: Váš email:

Text komentáře:

Kolik je na jedné ruce prstů? Kontrolná otázka

Maniac Darts Rakovnik E-mail ppinus [a] seznam.cz Komentář vložen 06. 06. 2014, 17:50

Pokud by měl někdo zájem se připojit k týmu a zahrát si s námi šipky najdete nás v Restauraci u Ivany na Pražské ulici v Rakovníku. Nebo se můžete informovat na telefonu 724165545 Petr a 725179096 Dušan