Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 18. červenec 2018 | Svátek má Drahomíra

AKCE

| BŘEŽANSKÁ POUŤ | SO-NE 14. - 15. 7. 2018 - jarmark, pouťová zábava, koncert skupiny Nezmaři, více v článku..

Zpravodajství

Zpravodajský servis

iSEZNAM Rakovnicka

Pamětihodnosti

Paměť regionu

Odkazy

Archiv zpráv

Nejčtenější články
Další články z rubriky

Podzimní farmářské trhy na farmě Hedecko

Společnost

Břežany - Hedecko / Ve středu 28. října 2015 se uskuteční Podzimní farmářské trhy na farmě Hedecko u Břežan na Rakovnicku. V letošní nabídce si můžete zakoupit a také ochutnat domácí sýry, dýně, cibule i česnek, mléčné výrobky, čisteckou mouku, medovinu, ale také uzenářské a cukrářské výrobky. Nakoupit bude možné svíčky, keramiku, výrobky ze dřeva, hračky, ruční práce pletené výrobky. Pro děti je připraven program se soutěžemi, nebude chybět ani jízda na koni.

Datum 21. 10. 2015 Autor Rakovnicko

Podzimní farmářské trhy na farmě Hedecko
Zveme Vás srdečně 28. 10. 2015 od 13 do 17 hodin na farmu Hedecko u Břežan, kde se uskuteční Podzimní farmářské trhy. Trhy jsou zaměřeny na produkci převážně zemědělských a řemeslných výrobců z rakovnického a kralovického regionu. 

Budou zde také ukázky různých rukodělných technik, dále máme připraven program pro děti – jízda na koni, různé soutěže, k vidění budou také hospodářská zvířata. V nabídce můžete také najít a ochutnat různé druhy domácích sýrů, ovoce, okrasných dýní, cibule a česneku, mléčných výrobků, čistecké mouky, připravena je také ochutnávka a prodej medoviny a také různých druhů přírodních moštů a sirupů. Najdete zde ale také nabídku uzenářských a cukrářských výrobků, prodej svíček a keramiky, dřevěných hraček a dalších výrobků, ruční práce a pletené výrobky apod.. Vše, co u nás uvidíte a můžete si koupit, vyzkoušet nebo ochutnat.

Přijďte podpořit regionální výrobce, zemědělce a řemeslníky, přijďte strávit příjemné podzimní odpoledne na farmu Hedecko.

PROGRAM najdete zdeZdroj
: Farma Hedecko

Diskuze k článku Podzimní farmářské trhy na farmě Hedecko

Přidat komentář

Vaše jméno: Váš email:

Text komentáře:

Kolik je na jedné ruce prstů? Kontrolná otázka

Žádné komentáře Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.