Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 16. říjen 2018 | Svátek má Havel

Dopravní omezení

| Trvá úplná uzavírka silnice č. II/229 z důvodu opravy mostu ve Všesulově. Termín uzavírky je od 23. 7. 2018 do 17. 12. 2018.

Zpravodajství

Zpravodajský servis

iSEZNAM Rakovnicka

Pamětihodnosti

Paměť regionu

Odkazy

Archiv zpráv

Nejčtenější články
Další články z rubriky

Tento týden navštivte

Kultura

Rakovnicko / Přehled vybraných kulturních akcí, koncertů a festivalů na Rakovnicku na tento týden a víkend najdete v tomto článku. Více akcí najdete v Kalendáři akcí.

Datum 11. 08. 2015 Autor Rakovnicko

Tento týden navštivte

Kulturní akce na Rakovnicku pro týden od 10. - 16. srpna 2015:

 
V úterý 11. sprna můžete navštívit koncert skupiny Manon Meurt od 20 hodin ve stodole U Faflíků v Rousínově. Kapela Manon Meurt několik dní poté odjíždí na anglické turné United Kingdom Summer 2015 se skupinou Man Is Not A Bird (Francie) a americkou zpěvačkou Yvette Young, když mimo jiné vystoupí např. ve Swansea, Dundee, Glasgow, Prestonu, Plymouthu a Londýně. Mezitím je bude možné slyšet také v Holandsku či Německu při cestě na ostrovy a zpět.
 
Ve středu 12. srpna si nenechte ujít koncert Ivana Hlase (+ Olin Nejezchleba a Norbi Kovács) od 19 hodin před kavárnou Špejchar v Rakovníku.
 
Ve čtvrtek 13. srpna od 20:30 hodin navštivte na nádvoří Muzea T.G.M. v Rakovníku koncert kapely 2ND (Second) v rámci letní přehlídky Rakovnická nokturna.
 
V pátek 14. srpna se uskuteční koncert Luboše Pospíšila a 5P s předkapelou Hromosvod a to od 21:30 hodin na dolním nádvoří hradu Křivoklát.
 
V sobotu 15. srpna navštivte festival Jes-Fest v letním kině v Jesenici u Rakovníka nebo koncert Hradního dua v rámci cyklu akcí v Hostinci Na Ostrově v Pustovětech, který proběhne od 17 hodin. Od 20 hodin pak vystoupí ve stodole U Faflíků v Rousínově koncert skupiny Falešná ozvěna.
 
Ucelený seznam připravovaných akcí tohoto týdne najdete v  Kalendáři akcí.


Zdroj: Rakovnicko.cz

Diskuze k článku Tento týden navštivte

Přidat komentář

Vaše jméno: Váš email:

Text komentáře:

Kolik je na jedné ruce prstů? Kontrolná otázka

Žádné komentáře Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.