Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 23. září 2018 | Svátek má Berta

Dopravní omezení

| Trvá úplná uzavírka silnice č. II/229 z důvodu opravy mostu ve Všesulově. Termín uzavírky je od 23. 7. 2018 do 17. 12. 2018.

Zpravodajství

Zpravodajský servis

iSEZNAM Rakovnicka

Pamětihodnosti

Paměť regionu

Odkazy

Archiv zpráv

Nejčtenější články
Další články z rubriky

Policie žádá o pomoc s pátráním

Krimi

Rakovnicko - Kněževes / V pondělí 13. dubna 2015 došlo v katastru obce Kněževes k dopravní nehodě, při které řidič, pravděpodobný viník, z místa nehody ujel. Policie žádá občany o spolupráci.

Datum 15. 04. 2015 Autor Rakovnicko

Policie žádá o pomoc s pátráním

V pondělí 13. dubna 2015 ve 13:45 hodin došlo k dopravní nehodě mimo obec v katastru obce Kněževes, a to dle provedeného šetření a vytěžení účastníků dopravní nehody, kdy blíže nezjištěný řidič – pravděpodobně muž (pravděpodobně by se mělo jednat o menší zelené osobní vozidlo zn. Peugeot 106 nebo Citroen – starší typ), který jel ve směru od Rakovníka na Kněževes a na rovném úseku komunikace přejel s vozidlem do protisměru, kde levým bokem svého vozidla narazil do levého boku právě projíždějícího vozidla VW Passat, které řídila 23letá řidička. Spolu s ní jel ve vozidle jako spolujezdec na předním sedadle 33letý muž.

Po srážce vozidel obě vozidla zastavila, kdy spolujezdec z Passatu se rozeběhl k vozidlu, na což neznámý řidič zareagoval tak, že se rozjel a z místa nehody ujel. Třiadvacetiletá řidička Passatu utrpěla lehké zranění a byla převezena do rakovnické nemocnice, spolujezdec vyvázl bez zranění. Alkohol u řidičky byl vyloučen dechovou zkouškou, přičemž u druhého řidiče nelze alkohol vyloučit, jelikož z místa nehody ujel. Způsobená škoda na VW Passat se vyšplhala na 40 tisíc korun českých.

Žádáme případné svědky, kteří nehodu viděli nebo viděli malé osobní vozidlo staršího typu, s největší pravděpodobností tov. značky Peugeot (106) nebo Citroen zelené barvy, jež má rozbitý levý přední bok vozidla.

V případě informací ohledně svědectví k této nehodě můžete volat na bezplatnou linku 158 nebo přímo na Dopravní inspektorát P ČR na oddělneí dopravních nehod na číslo 974 880 251 nebo na mob. tel. Číslo +420 725 024 210. 


Zdroj: nprap. Michaela Richterová, Policie ČR

Diskuze k článku Policie žádá o pomoc s pátráním

Přidat komentář

Vaše jméno: Váš email:

Text komentáře:

Kolik je na jedné ruce prstů? Kontrolná otázka

Žádné komentáře Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.