Rakovnicko.cz - regionální portál | Informace, Zprávy, Akce, Katalog firem, Inzeráty, Fotogalerie

Dnes je 19. září 2018 | Svátek má Zita

Dopravní omezení

| Trvá úplná uzavírka silnice č. II/229 z důvodu opravy mostu ve Všesulově. Termín uzavírky je od 23. 7. 2018 do 17. 12. 2018.

Služby pro podnikatele

Servis pro podnikatele

Datum 25. 06. 2009 Autor

Služby pro podnikatele
Vážení návštěvníci !
Obsahem těchto stránek je souhrn všech základních informací nejen pro začínající podnikatele. V Katalogu firema a služeb a v tomto Podnikatelském servisu najdete nejen souhrn informací ze světa podnikání, služeb a možností, ale také zajímavé články a zprávy z oboru podnikání, základní představení regionálních podnikatelů a společností, základní odkazy na důležité - potřebné státní instituce a úřady, postupy, co a jak s nimi řešit, a podobně. Pokud máte otázky související s podnikáním nebo Vám není něco jasné, obracejte se na nás. Rádi Vám poradíme, pomůžeme. Slouží k tomu "Komentáře" pod jednotlivými příspěvky anebo otevřené Diskusní fórum "mojeRakovnicko". Také nám můžete napsat na tento E-mail. Děkujeme a věříme, že pro Vás budou tyto stránky přínosem.

Podnikatelský servis (viz menu nalevo)
  • slouží začínajícím podnikatelům k orientaci v problematice zahájení podnikání (návody, kam zajít, co udělat, přerušení podnikání, zrušení živnosti apod. krok za krokem) - viz. navštivte rozsáhlé a podrobné téma ZAČÍNÁME PODNIKAT, které jsme pro Vás připravili
  • slouží podnikatelům a firmám k informovanosti o podnikání v regionu a okolí - viz podnikatelská sekce ZPRAVODAJSTVÍ
  • profily firem a podnikatelů, jejich aktuálních nabídek služeb a výrobků najdete v sekci PŘEDSTAVUJEME VÁM
  • obsahuje všechny důležité odkazy na státní instituce a úřady, se kterými se podnikatel setkává a způsob, co a jak má udělat, návody k vyplnění formulářů, apod.
  • obsahuje přímé odkazy na regionální instituce (komory, podnikatelská centra apod.), která poskytují profesonální servis pro podnikatele v regionu Rakovnicko
  • KATALOG FIREM A SLUŽEB - co nabízíme?
  • odkazy obsahují podrobný popis, jak se zaregistrovat jako uživatel služeb portálu Rakovnicko.cz s možností využívání reklamních prostorů a komerčních nabídek portálu RAKOVNICKO.CZ, pravidla a podmínky používání inzertního prostoru apod.
  • Zápis do Katalogu firem a služeb - podrobný postup, jak vložit zápis do Katalogu firem a služeb Rakovnicko.cz, jak svůj zápis upravovat, editovat anebo zrušit ve svém vlastním uživatelském menu, včetně uvedení podmínek užívání, postupu, návodů apod.
  • mojeRakovnicko - Nápověda - obsáhlé Diskusní fórum mojeRAKOVNICKO, které obsahuje podrobně rozdělené a tématicky roztříděné návody, postupy a informace související s užíváním služeb KATALOGU FIREM, Podnikatelského servisu portálu Rakovnicko.cz. Do tohoto diskusního fóra lze psát návštěvnické příspěvky.
Děkujeme Vám a věříme, že bude tento základní souhrn informací pro Vás přínosem nejen v podnikání, ale také v soukromém životě.
Team Rakovnicko

 


Chcete odebírat novinky - vybrané zprávy, informace a inzeráty na Váš e-mail?
Návod, jak postupovat, najdete ZDE.